24. veebruaril möödub Eesti Vabariigi välja kuulutamisest 103 aastat. Selle puhul on Elva vald koostöös Elva Spordiga käima lükanud vahva mängu.

Nimelt on Elva Euroopa Spordilinn. Sellega seoses kogub Elva vald aasta lõpuks MILJON aktiivset kilomeetrit. Vabariigi aastapäeva puhul kutsume üles kõiki jätma Strava äppi mõne sõnumi või kujundi. Oma sõnumi või kujundi salvestamiseks ei pea tegema muud, kui tuleb mõelda läbi oma liikumistrajektoor, salvestada oma liikumine Strava äpiga ning pärast liikumise lõpetamist näete äpis oleval kaardil oma liikumise trajektoori.

Kõikide nende inimeste kaartidest, kes liiguvad Eesti Vabariigi sünnipäevanädalal ja jätavad oma liikumisega maha mõne sõnumi või toreda kujundi, tehakse Elva valla Facebooki lehel hääletus ning oma lemmikutele saavad hääle anda kõik inimesed. Rahvahääletuse tulemusel selgubki Elva miljoni pusa võitja.

Jälgitakse kindlasti ilmastikutingimusi ning pikendatakse vajadusel üleskutse aega.

NB! Oluline on, et sinu liikumise algus või lõpp (või kogu liikumine) oleks Elva vallas!

Kui palju kilomeetreid juba kogutud on? Seda saad vaadata Elva miljoni kodulehelt, kust leiad muu seas ka vajalikud juhendid: www.elvamiljon.ee

Jälgi kindlasti ka Elva miljoni lehekülge!